forma na led kostky (12x) 26,5x9x3,5cm PH s víčkem mix barev CULINARIA
Kód: MA-287286
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na led kostky (12 x), 26,5 x 9 x 3,5 cm, PH s víčkem, mix barev, CULINARIA. rozměry: 26,5 x 9 x 3,5 cm materiál: plast mix barev: bílá, červená, modrá, zelená Forma na ledové kostky CULINARIA je určená k výrobě ledu v podobě kostek, které vám pomohou rychle ochladit nápoj. Forma je opatřena praktickým víkem pro snadné uložení formy do mrazničky a otvorem pro naplnění.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domov a outdoor |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022571859 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0,972 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
