forma na led kostky (14x) 26x9,3x3cm 2díl. PH mix barev ACCASA
Kód: MA-287720
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na ledové kostky (sada 2 ks) ACCASA, délka 26 cm, šířka 9,3 cm, výška 3 cm, mix barev: oranžová, zelená, modrá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domov a outdoor |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022254042 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,103 kg |
| Objem přepravní: | 0,91 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
