forma na led kuličky (14x) 26,5x12x2,5cm PH s víčkem ACASA
Kód: MA-287291
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na led kuličky (14 x), 26,5 x 12 x 2,5 cm, PH, s víčkem, ACASA. rozměry: 26,5 x 12 x 2,5 cm materiál: plast Forma na ledové kuličky ACCASA je určená k výrobě ledu v podobě kuliček, které vám pomohou rychle ochladit nápoj. Forma je opatřena praktickým víkem pro snadné uložení formy do mrazničky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domov a outdoor |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022474419 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0,81 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
