forma na muffiny 6ks 27,5x18x3,2cm silikon ČRV CULINARIA
Kód: MA-268488
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na muffiny 6 ks, 27,5 x 18 x 3,2 cm, silikon ČRV, CULINARIA. rozměry: 27,5 x 18 x 3,2 cm materiál: silikon barva: červená Silikonová forma na muffiny Red CULINARIA. Forma je odolná vysokým teplotám do 240 st. C, lze jí používat do elektrické i mikrovlnné trouby, neváže chutě ani pachy pokrmů, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8590419043061 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,145 kg |
| Objem přepravní: | 1,512 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
