forma na muffiny 6ks 31,5x21,5x4cm nepřiln.povrch CULINARIA
Kód: MA-287278
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na muffiny 6 ks, 31,5 x 21,5 x 4 cm, nepřilnavý povrch, CULINARIA. rozměry: 31,5 x 21,5 x 4 cm tloušťka dna a stěn: 0,4 mm Forma na muffiny CULINARIA 6 ks. Pekáče a pečící formy s nepřilnavým povrchem jsou nezbytným pomocníkem v každé kuchyni. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylen), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhezní vlastnosti a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8591022600764 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,43 kg |
| Objem přepravní: | 3,762 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
