forma na muffiny 12ks 33x25x3cm silikon mix barev
Kód: MA-385865
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na muffiny 12 ks, 33 x 25 x 3 cm, silikon mix barev. rozměry: 33 x 25 x 3 cm počet formiček: 12 ks materiál: silikon mix barev: modrá, antracit mikrovlnka: ano myčka: ano Silikonová forma na muffiny je odolná vůči vysokým teplotám (do 240°C), lze jí používat do mikrovlnné trouby a do myčky na nádobí. Nepřejímá chutě ani pachy pokrmů. Není náročná na údržbu Není nutné ji před pečením vymazávat a vysypávat.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8719202176940 |
| Forma: | muffiny |
| Hloubka přepravní: | 24,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,233 kg |
| Materiál: | silikon |
| Objem přepravní: | 2,68275 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Typ: | formy a plechy |
| Výška přepravní: | 36,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
