forma na muffiny 12ks 35x26,5x3cm GRANITE nepřiln.povrch
Kód: MA-368996
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na muffiny 12 ks, 35 x 26,5 x 3 cm, GRANITE, nepřiln. povrch. rozměry: 35 x 26,5 x 3 cm tloušťka stěny: 0,4 mm Forma na 12 ks muffinů Granite. Pekáče a pečící formy s nepřilnavým povrchem jsou nezbytným pomocníkem v každé kuchyni. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylen), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhezní vlastnosti a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 8591022381977 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,561 kg |
| Objem přepravní: | 3,584 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 3,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
