forma na pečení mix tvarů BÁBOVKA,SRDCE,KVĚTINA,SPIRÁLA silikon
Kód: MA-387410
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na pečení mix tvarů BÁBOVKA, SRDCE, KVĚTINA, SPIRÁLA, silikon. rozměry: - kulatá pr. 25 cm - srdce 25 cm - květina pr. 24 cm - spirála pr. 24,5cm výška: 10 cm materiál: silikon mix pastelových barev: růžová, fialová, modrá, zelená Snadno se udržuje a lze mýt v myčce na nádobí. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňského náčiní a mnohé další výrobky. myčka: ano trouba: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8721037241540 |
| Hloubka přepravní: | 24,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,193 kg |
| Objem přepravní: | 5,684 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 29 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
