forma na pečení univ.36x23,5x6cm FANTASIA plech pocín.
Kód: MA-287292
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na pečení univerzální 36 x 23,5 x 6 cm, FANTASIA, plech pocínovaný. rozměry: 36 x 23,5 x 6 cm Univerzální pečící forma FANTASIA je vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Forma je vhodná do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby. Pocínovaný plech je vysoce odolný materiál. Je možné používat i kovové náčiní.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8591022374269 |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,36 kg |
| Objem přepravní: | 5,184 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
