forma na puding 14cm pocín.
Kód: MA-208363
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na puding 14 cm, pocín. průměr: 14 cm materiál: plech - forma vyrobena z elektrolytického pocínovaného plechu - určeno pro použití v plynových a elektrických troubách - nepoužívejte v myčce na nádobí či mikrovlnné troubě - před přímým stykem s kyselými látkami (např. droždí) chraňte povrch plechu pečícím papírem - po použití omyjte a osušte Řada Classic je vyrobena z elektrolyticky pocínovaného materiálu. Maximální teplota 220°C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5902882000237 |
| Hloubka přepravní: | 13,4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,052 kg |
| Objem přepravní: | 0,80802 dm3 |
| Sada: | ne |
| Šířka přepravní: | 13,4 cm |
| Typ: | formy a plechy |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
