forma na srnčí hřbet 26cm FANTASIA plech pocín.
Kód: MA-287296
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na srnčí hřbet 26 cm, FANTASIA, plech pocínovaný. rozměry: 26 x 10 cm Forma na srnčí hřbet je vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Forma je vhodná do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby. Pocínovaný plech je vysoce odolný materiál. Je možné používat kovové náčiní.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8591022372470 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,13 kg |
| Objem přepravní: | 1,485 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
