forma na srnčí hřbet 28,5x12x7,6cm skl.
Kód: MA-200792
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 28,5 x 12 x 7,6 cm materiál: sklo Forma srnčí hřbet je vyrobena z tvrdého boritokřemičitého skla, které je velmi odolné (mechanicky i teplotně). Teplotní odolnost +300 / -40 stupňů. Mezi největší výhody formy patří dlouhá životnost, hygienická nezávadnost (jsou hladké a neporézní), snadno se udržují (lze mýt v myčkách na nádobí), jsou ekologické. Varné sklo patří mezi žádané materiály v moderní kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| EAN: | 8593419415609 |
| Barva: | čirá |
| Forma: | dort |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,86 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem přepravní: | 2,5992 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 28,5 cm |
| Výška přepravní: | 7,6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
