forma na srnčí hřbet 31,5cm nepřiln.povrch
Kód: MA-267264
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na srnčí hřbet 31,5 cm, nepřilnavý povrch. rozměry: 31,5 x 12 x 5,5 cm tloušťka materiálu: 0,4 mm barva: šedostříbrná Forma na pečení srnčí hřbet CULINARIA, je vyrobena z uhlíkové oceli s nepřilnavým povrchem (Xynflon). Vnější povrch je v šedostříbrném provedení. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylen), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhezní vlastnosti a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8591022600856 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem přepravní: | 2,112 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
