forma OVCE 20x16x4,5cm silikon HN
Kód: MA-282179
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma OVCE 20 x 16 x 4,5 cm, silikon HN. rozměry: 20 x 16 x 4,5 cm materiál: silikon barva: hnědá Silikonová forma OVCE z kolekce BABIČČIN STATEK je ideální pro pečení, tvoření i zábavu s dětmi. Vytvoří vám dobroty z litého nebo piškotového těsta i nepečený dortík. Díky detailnímu provedení a kvalitnímu silikonu je skvělá na sladké dobroty i různé kreativní projekty. Originální balení: na zadní straně papírové karty, na které je forma připevněna, jsou pro děti připraveny obrázky zvířátek, které si mohou dle vlastní fantazie vybarvit, vystřihnout, nalepit na špejli a hrát s nimi divadlo. Silikon snáší vysoké teploty (od -40 °C do +220 °C), nepřejímá chutě ani vůně z použitých potravin. Vhodná do myčky na nádobí, do mrazničky, do trouby i MVT. Pro děti od 3 let.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8592381247041 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 1,44 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
