forma + poklice EXCELLENT 35x13,5x14cm 3l litina ČER
Kód: MA-287287
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma + poklice EXCELLENT 35 x 13,5 x 14 cm, 3 l, litina ČER. rozměry: 35 x 13,5 x 14 cm objem: 3 l materiál: litina barva: černá Litinová forma na chleba EXCELLENT s víkem, v černé barvě. Hranatý pekáč je ideální nejen pro pečení chleba. Litina zajistí rovnoměrné propečení čímž dodá chlebu nezaměnitelnou zlatou křupavou kůrku. Masivní materiál, který jakmile se nahřeje, vydrží dlouho a rovnoměrně rozvádí teplo, díky němuž se pokrm v litinovém pekáči upeče rovnoměrně, za kratší dobu a úsporněji. Před prvním použitím naneste na povrch pekáče rostlinný olej a postupně jej začněte ohřívat v troubě (začněte na mírném ohni a pomalu zvyšujte teplotu). Zapečením oleje získá výrobek svoji nepřilnavost. Litinová forma je ideálním pomocníkem ve vaší kuchyni. Můžete v ní péct jakékoliv pečivo, buchty, pizzu, ale i zapékat brambory, zeleninu apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.6 kg |
| EAN: | 8591022621172 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 4,6 kg |
| Objem přepravní: | 7,02 dm3 |
| Šířka přepravní: | 36 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
