forma VELIKONOČNÍ VAJÍČKA 25,5x17,8x2,5cm silikon ŽL CULINARIA
Kód: MA-369261
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma VELIKONOČNÍ VAJÍČKA 25,5 x 17,8 x 2,5 cm, silikon ŽL, CULINARIA. rozměry: 25,5 x 17,8 x 2,5 cm materiál: silikon barva: žlutá Silikonová forma na 6 velikonočních vajec CULINARIA. Forma je odolná vysokým teplotám (do 230 st.C), lze jí používat do elektrické i mikrovlnné trouby. Snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8591022381007 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,18 kg |
| Objem přepravní: | 1,767 dm3 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
