forma ZAJÍC 21x14,5x10cm 2dílná keramická
Kód: MA-287205
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma ZAJÍC 21 x 14,5 x 10 cm, 2dílná, keramická. rozměry: 21 x 14,5 x 10 cm materiál: keramika Keramická forma na pečení - zajíček, se skládá ze 2 částí, povrch má hnědou glazuru. Není vhodné do myčky na nádobí. V troubě péct max. do 250 st. C. Keramika patří mezi oblíbené materiály ověřené mnoha generacemi. Přes širokou nabídku forem na pečení z moderních materiálů patří stále mezi nejžádanější. Keramické formy nejprve absorbují teplo a postupně ho uvolňují, tím se moučníky dobře propečou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8591022201862 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,1 kg |
| Objem přepravní: | 3,15 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
