forma zapékací kul. 31,5x26,5x14,5cm s víkem CULINARIA keramická ČRV
Kód: MA-287297
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma zapékací kulatá 31,5 x 26,5 x 14,5 cm, s víkem, CULINARIA, keramická ČRV. rozměry: 31,5 x 26,5 cm výška: 14,5 cm materiál: keramika barva: červená Keramická kulatá zapékací forma s víkem CULINARIA Red s praktickými držadly pro snadnou manipulaci. Vnější strana červená + vnitřní strana bílá glazura. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou. Není vhodné k použití na plotně sporáku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022620533 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
