forma zapékací kul. pr. 8,5x5cm CULINARIA keramická BÍ
Kód: MA-325601
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma zapékací kulatá, pr. 8,5 x 5 cm, CULINARIA, keramická, bílá. průměr formy: 8,5 cm celková šířka s držadly: 11 cm výška formy 5 cm barva: bílá Keramická kulatá zapékací forma CULINARIA White s praktickými držadly pro snadnou manipulaci. Bílá glazura, vnější strana formy má vlnkový reliéf. Max. 240° C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8591022346938 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,209 kg |
| Objem přepravní: | 0,495 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
