forma zapékací kul. pr.27,5x5,5cm CULINARIA keramická ČRV
Kód: MA-287302
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma zapékací kulatá, pr. 27,5 x 5,5 cm, CULINARIA, keramická, červená. průměr: 27,5 cm výška: 5,5 cm materiál: keramika barva: bílá a červená Keramická kulatá zapékací forma na dort CULINARIA Red, Vnější strana červená + vnitřní strana bílá glazura. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře, díky čemuž se pokrmy dobře. Není vhodné k použití na plotně sporáku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.34 kg |
| EAN: | 8591022620632 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,34 kg |
| Objem přepravní: | 5,046 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
