forma zapékací kul. pr.28,5x4cm CULINARIA keramická BÍ
Kód: MA-287300
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma zapékací kul.atá, pr .28,5 x 4 cm, CULINARIA, keramická, bílá. průměr: 28,5 cm výška: 4 cm materiál: keramika barva: bílá Keramická kulatá zapékací forma na dort CULINARIA White, bílá glazura. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.41 kg |
| EAN: | 8591022347140 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,405 kg |
| Objem přepravní: | 3,364 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
