forma zapékací obdél. 20,5x12cm CULINARIA keramická BÍ
Kód: MA-325595
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma zapékací obdélníková, 20,5 x 12 cm, CULINARIA, keramická, bílá. rozměry: 20,5 x 12 x 4,5 cm materiál: keramika barva: bílá Obdélníková zapékací forma CULINARIA White. Keramická obdélníková zapékací forma CULINARIA White s praktickými držadly pro snadnou manipulaci. Vnější strana formy má vlnkový reliéf. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou. elektrika: ne plyn: ne sklokeramika: ne indukce: ne myčka: ano mikrovlnka: ano trouba: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8591022346877 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,515 kg |
| Objem přepravní: | 1,2285 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
