forma zapékací obdél. 24,5x14,5cm CULINARIA keramická BÍ
Kód: MA-325596
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma zapékací obdélníková 24,5 x 14,5 cm, CULINARIA, keramická, bílá. rozměry: 24 x 14,5 x 4,5 cm materiál: keramika barva: bílá Obdélníková zapékací forma CULINARIA White. Keramická obdélníková zapékací forma CULINARIA White s praktickými držadly pro snadnou manipulaci. Vnější strana formy má vlnkový reliéf. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou. elektrika: ne plyn: ne sklokeramika: ne indukce: ne myčka: ano mikrovlnka: ano trouba: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 8591022346884 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,67 kg |
| Objem přepravní: | 1,6875 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
