forma zapékací obdél. 28x18cm CULINARIA s víkem keramická BÍ
Kód: MA-325603
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma zapékací obdélníková, 28 x 18 cm, CULINARIA, s víkem, keramická, bílá. rozměry: 28 x 18 x 11,5 cm materiál: keramika, bílá glazura Keramická obdélníková zapékací forma CULINARIA White s víkem a praktickými držadly pro snadnou manipulaci. Vnější strana formy má vlnkový reliéf. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.82 kg |
| EAN: | 8591022346945 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,824 kg |
| Objem přepravní: | 4,959 dm3 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
