forma zapékací obdél. 30x17cm CULINARIA keramická BÍ
Kód: MA-325597
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma zapékací obdélníková 30 x 17 cm, CULINARIA, keramická, bílá. rozměry: 30 x 17 x 5,7 cm materiál: keramika barva: bílá Obdélníková zapékací forma CULINARIA White. Keramická obdélníková zapékací forma CULINARIA White s praktickými držadly pro snadnou manipulaci. Vnější strana formy má vlnkový reliéf. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou. elektrika: ne plyn: ne sklokeramika: ne indukce: ne myčka: ano mikrovlnka: ano trouba: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.27 kg |
| EAN: | 8590419043306 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,27 kg |
| Objem přepravní: | 3,2364 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 5,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
