forma zapékací obdél. 33,5x22,5cm CULINARIA keramická ČRV
Kód: MA-287303
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma zapékací obdélníková 33,5 x 22,5 cm, CULINARIA, keramická, červená. rozměry: 33,5 x 22,5 x 7 cm materiál: keramika barva: bílá a červená Keramická obdélníková zapékací forma CULINARIA Red s praktickými držadly pro snadnou manipulaci. Vnější strana červená + vnitřní strana bílá glazura. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou. Není vhodné k použití na plotně sporáku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8591022620601 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2 kg |
| Objem přepravní: | 5,313 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 33 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
