forma zapékací obdél. 33x21cm CULINARIA keramická BÍ
Kód: MA-325598
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma zapékací obdélníková, 33 x 21 cm, CULINARIA, keramická, bílá. rozměry: 33 x 21 x 6,5 cm materiál: keramika barva. bílá Keramická obdélníková zapékací forma CULINARIA White s praktickými držadly pro snadnou manipulaci. Bílá glazura, vnější strana formy má vlnkový reliéf. Max. 240° C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.52 kg |
| EAN: | 8591022346907 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,52 kg |
| Objem přepravní: | 4,719 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
