forma zapékací obdél. 33x21cm CULINARIA keramická OR
Kód: MA-369015
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma zapékací obdélníková 33 x 12 cm, CULINARIA, keramická, oranžová. rozměry: 33 x 12 x 5 6,5 cm materiál: keramika barva: bílá a oranžová Obdélníková zapékací forma CULINARIA Orange. Keramická obdélníková zapékací forma CULINARIA Orange s praktickými držadly pro snadnou manipulaci. Vnější strana formy má vlnkový reliéf. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou. elektrika: ne plyn: ne sklokeramika: ne indukce: ne myčka: ano mikrovlnka: ano trouba: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.52 kg |
| EAN: | 8590419043573 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,52 kg |
| Objem přepravní: | 4,719 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
