forma zapékací obdél. 39x22cm CULINARIA keramická ČRV
Kód: MA-287301
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma zapékací obdélníková 39 x 22 cm, CULINARIA, keramická, červená. rozměry: 39 x 22 x 7 cm materiál: keramika barva: bílá a červená Keramická obdélníková zapékací forma CULINARIA Red s praktickými držadly pro snadnou manipulaci. Vnější strana červená + vnitřní strana bílá glazura. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou. Není vhodné k použití na plotně sporáku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.14 kg |
| EAN: | 8591022620571 |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,14 kg |
| Objem přepravní: | 6,006 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
