forma zapékací obdél. 42x21cm CULINARIA keramická BÍ
Kód: MA-370089
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma zapékací obdélníková 42 x 21 cm, CULINARIA, keramická, bílá. rozměry: 42 x 21 x 7 cm materiál: keramika barva: bílá Obdélníková zapékací forma CULINARIA White. Keramická obdélníková zapékací forma CULINARIA White s praktickými držadly pro snadnou manipulaci. Vnější strana formy má vlnkový reliéf. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou. elektrika: ne plyn: ne sklokeramika: ne indukce: ne myčka: ano mikrovlnka: ano trouba: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.19 kg |
| EAN: | 8591022346914 |
| Hloubka přepravní: | 43 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,19 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 6,622 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
