forma zapékací ovál. 26x14cm CULINARIA keramická BÍ
Kód: MA-325599
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma zapékací oválná 26 x 14 cm, CULINARIA, keramická, bílá. rozměry: 26 x 14 x 4,5 cm materiál: keramika barva: bílá Oválná zapékací forma CULINARIA White. Keramická oválná zapékací forma CULINARIA White s praktickými držadly pro snadnou manipulaci. Vnější strana formy má vlnkový reliéf. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou. elektrika: ne plyn: ne sklokeramika: ne indukce: ne myčka: ano mikrovlnka: ano trouba: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 8591022346921 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,58 kg |
| Objem přepravní: | 1,8225 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
