forma zapékací ovál. 36,5x25cm s víkem CULINARIA keramická ČRV
Kód: MA-287298
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma zapékací oválná, 36,5 x 25 cm, s víkem, CULINARIA, keramická, červená. rozměry: 36,5 x 25 x 14,5 cm materiál: keramika barva: bílá a červená Keramická oválná zapékací forma s víkem CULINARIA Red, s praktickými držadly pro snadnou manipulaci,. Vnější strana červená + vnitřní strana bílá glazura. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou. Není vhodné k použití na plotně sporáku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022620557 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
