formička ČTYŘLÍSTEK (20ks)
Kód: MA-233091
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
- forma čtyřlístek - 20 ks - průměr: 40 mm - pocínovaný plech Formička je perfektní pomocník při pečení vánočního cukroví či jiných pochutin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formičky na pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8594034480379 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,094 kg |
| Materiál: | plech |
| Objem přepravní: | 0,01225 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3,5 cm |
| Typ: | vykrajovátka a tvořítka |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
