formička medvídek,sada 6díl.,7,5x7,5x1,8cm silikon mix barev
Kód: MA-370059
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Formička medvídek, sada 6díl., 7,5 x 7,5 x 1,8 cm, silikon, mix barev. rozměry: 7,5 x 7,5 x 1,8 cm materiál: silikon mix barev: červená, krémová, hnědá, fialová 6dílná sada silikonových formiček medvídek CULINARIA. Silikon je odolný proti vysokým teplotám (do 240 st.C), formičky se dobře udržují (lze mýt v myčce na nádobí).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022344972 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,057 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,3465 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
