formička mix č.1 sada 30díl. (5x6ks)
Kód: MA-227071
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 0,24 - 0,35 mm materiál: pocínovaný plech sada 30 dílů: 5 x 6 ks Sada formiček na pečení č. 1, která se dá využít na tvarování cukroví nebo čokolády.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formičky na pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8594012040083 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,25 kg |
| Materiál: | plech |
| Objem přepravní: | 0,52 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Typ: | vykrajovátka a tvořítka |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
