formička na kraslici perník. 70mm sada 7díl.
Kód: MA-393812
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Formička na kraslici perník. 70 mm sada 7díl. 1 x vykrajovačka 6 x formička Sada formiček na výrobu 3D kraslic z perníku. Sada obsahuje 1 vykrajovátko a 6 ks formiček na pečení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formičky na pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8594021416046 |
| Hloubka přepravní: | 3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 0,7395 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14,5 cm |
| Výška přepravní: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
