formička na kraslici perník.100mm sada 3díl.
Kód: MA-393810
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Formička na kraslici z perníku 100 mm sada 3díl. 1 vykrajovačka 2 formičky Formička slouží k vykrojení a vytvarování 3D perníkové kraslice.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formičky na pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8594021416039 |
| Forma: | muffiny |
| Hloubka přepravní: | 3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem přepravní: | 0,816 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
