formička na smažení kulatá silikon ŽL CULINARIA
Kód: MA-287294
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Formička na smažení kulatá, silikon ŽL, CULINARIA. ozměry: 9,5 x 9,5 x 5,5 cm materiál: silikon barva: žlutá Silikonová kulatá formička na smažení CULINARIA s rukojetí pro bezpečnou manipulaci na horkém povrchu. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formičky na pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022588680 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,54 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
