formička na smažení SRDCE silikon ČRV CULINARIA
Kód: MA-287293
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Formička na smažení SRDCE, silikon ČRV, CULINARIA. délka: 10 cm šířka: 10 cm výška:: 6 cm materiál: silikon barva: červená Silikonová formička na smažení CULINARIA red ve tvaru srdce, je pomocníkem při přípravě volského oka, apod. Formička je opatřena rukojetí pro bezpečnou manipulaci na horkém povrchu. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formičky na pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022585283 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,352 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
