girlanda 11x11cm, 3m, papír MY PARTY
Kód: MA-327241
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Papírová girlanda MY PARTY je vhodná na narozeninové, jmeninové, silvestrovské a karnevalové oslavy. Rozměry: 11 x 11 cm, délka 3 m.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8591022396513 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,475 kg |
| Objem přepravní: | 0,285 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
