gumička zavařovací hranatá (20ks)
Kód: MA-292021
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Gumička zavařovací hranatá (20 ks). balení: 20 ks Zavařovací gumičky hranaté - nezbytný pomocník při zavařování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591570000115 |
| Celkový objem: | 0 l |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 8,12 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 20 |
| Sada: | ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Typ: | příslušenství |
| Výška přepravní: | 14,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
