gumičky mix 20,40,60,80mm (100ks)
Kód: MA-829197
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Gumičky mix 20, 40, 60, 80 mm (100 ks). průměr: 20, 40, 60, 80 mm balení: 100 ks - mix velkostí Gumičky, které se hodí při práci v každé domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skladování, přenášení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594179602148 |
| Hloubka přepravní: | 1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,0341 kg |
| Objem přepravní: | 0,15 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Velikost: | 0 |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
