háček k závěsné tyči Cr VARIELLA (6ks)
Kód: MA-267307
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Háček k závěsné tyči Cr, VARIELLA (6 ks). výška: 6,4 cm šířka: 5,65 cm síla drátu 4,7 mm materiál: pochromované železo Sada háčků VARIELLA je vyrobená z pochromovaného železného drátu. Výrobek z kolekce závěsného drátěného programu Vám umožní mít vše na očích a při ruce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022399422 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Objem přepravní: | 0,117 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
