háček nástěnný sada 22díl. PH
Kód: MA-327277
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Háček nástěnný, sada 22díl., PH. materiál: plast Háčky jsou vhodné k zavěšování obrazů, nástěnek atd. Balení obsahuje 22 ks háčků ve 3 různých velikostech. Součástí balení jsou i kovové hřebíčky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pomůcky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022411056 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,095 kg |
| Objem přepravní: | 1,3225 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
