háček qf samolep.typ 1,2,3 PH (100ks) 1088
Kód: MA-456145
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Háček qf samolepicí typ 1, 2, 3, PH (100 ks). materiál: plast balení: 100 ks Plastový závěsný háček. Jeho součástí je samolepicí páska, kterou jednoduše přilepíte háček na stěnu. Je vhodný spíše na nepórovité povrchy jako dlaždice, sklo, plast nebo laminát. Využití nalezne především v koupelně, předsíni nebo kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pomůcky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595010110884 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,504 kg |
| Objem přepravní: | 1,729 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
