háček s přísavkou malý PH
Kód: MA-256620
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Háček s přísavkou malý PH. materiál: plast Háček, který lze díky přísavce snadno a bez vrtání připevnit na jakoukoliv hladkou plochu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pomůcky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8590419256430 |
| Hloubka přepravní: | 32,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 1,43325 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4,2 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
