hadička na stáčení vína 2m, skleněná koncovka
Kód: MA-330752
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hadička na stáčení vína 2 m, skleněná koncovka. délka: 2 m Nepostradatelný pomocník při výrobě domácího vína - trubice je ideální pro přelévání nápoje z jedné nádoby do druhé a také usnadňuje stáčení a přelévání vína ze sedimentu. Pro kontakt s alkoholem - trubice je certifikována pro kontakt s potravinamiDoplňkové parametry
| Kategorie: | Demižóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 5904816016765 |
| Hloubka přepravní: | 1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,076 kg |
| Objem přepravní: | 0,2 dm3 |
| Šířka přepravní: | 200 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
