hadr na podlahu 50x60cm BÍ netkaný
Kód: MA-267529
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hadr na podlahu 50 x 60 cm, BÍ netkaný. rozměry: 50 x 60 cm materiál: netkaná textílie barva: bílá Netkaný podlahový hadr je určen k vytírání podlah všech typů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022419267 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,074 kg |
| Objem přepravní: | 0,754 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
