hadr na podlahu 60x70cm OR
Kód: MA-267528
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hadr na podlahu 60 x 70 cm, OR. rozměry: 60 x 70 cm materiál: viskóza barva: oranžová Podlahový hadr je praktický pomocník při vytírání podlahy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022427934 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,067 kg |
| Objem přepravní: | 1,05 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
