hadr na podlahu ARATEX 60x70cm BÍ
Kód: MA-381205
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hadr na podlahu ARATEX 60 x 70 cm BÍ. rozměry: 60 x 70 cm barva: bílá Bílý mycí hadr. Je určen především pro mytí podlah a dalších hladkých větších ploch. Je to výborný pomocník pro každodenní použití. Není vhodný pro praní v automatické pračce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8594164211164 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,28 kg |
| Objem přepravní: | 1,05 dm3 |
| Šířka přepravní: | 60 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
